BALTICA 1992 - Eesti - meie kodu!

14.-19. juuli 1992

BALTICA 1992 - Eesti - meie kodu!
14.-19. juuli 1992
BALTICA 1992 - Eesti - meie kodu!

Folklooripeo juhtmõtteks oli festivali kunstinõukogu esimehe Kristjan Toropi sõnul "pöörata pilk iseendasse, oma kodu ja kodupaiga poole".

 

Kuue festivalipäeva jooksul toimusid peagi taasiseseisvuvas Eestis Maa- ja Linnapäevad, Kodu- ja Eesti päev koos tänini säilinud traditsiooniliste üritustega.

Festivali kordaminekule aitasid kaasa nii avakontsert Tallinna Linnahallis, kaheksas maakonnas toimunud Eestimaa folklooripeod kui ka suur lõppkontsert Harku-Järve vabaõhulaval.

 

Helilõik ERR arhiivist: https://arhiiv.err.ee/vaata/uudised-uudised-folkloorifestival-baltica-92

 

BALTICA 1992 - Eesti - meie kodu!

Peakorraldajad:
Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu
Eesti Folkloori Selts
Eesti Kultuuriministeerium

BALTICA 1992 - Eesti - meie kodu! 14.-19. juuli 1992
Knowing background details of which is the best web hosting companies helps to find state-of-the-art service with affordable expenses. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See website hosting companies best and dicover best companies. Website reliability depends so much on best web hosting website full info UK hosting reviews by araweb.co.uk it is about hosting UK web companies and reliable services, which guarantee 100% of good care and well structured presentation about web hosting services which is pure pleasure to read. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |