BALTICA 2004 - Kevad-suvised rahvakalendri tähtpäevad

18.-24. juuli 2004

Festival oli pühendatud Kristjan Toropi 70 sünniaastapäevale. Festivali patroon oli EV President hr Arnold Rüütel. XVII Rahvusvaheline Folkloorifestival BALTICA 2004 tutvustas paikkondlikult eripärast folklooripärandit selle autentsetes vormides. Suurima heakskiidu pälvisid kommenteeritud peakontserdid Sakala Keskuses, mis tõid ilmekalt esile pärimuskultuuri erinevaid liike ja regionaalseid avaldumisvorme. Tähenduslik oli festivali patrooni, Vabariigi presidendi vastuvõtt kõikidele osavõtjatele. Festivali peategelasteks olid 2560 osalejat Eestist ja 280 osalejat 10st välisriigist. Festivali külastasid CIOFF®-i vaatlejad ja Läti ning Leedu CIOFF®-i ametlikud delegatsioonid. BALTICA 2004 näitas ilmekalt rahvusliku ja rahvusvahelise folklooriliikumise elujõudu ning andis suure panuse Eesti ja tema omakultuuri tutvustamisel. Festival stimuleeris oluliselt folklooriharrastust ja teadvustas ühiskonnale, et oma rahva kultuurilise eripära hoidmine ja esiletoomine on rahvusvaheliselt tunnustatud väärtus.   VIDEO! Vaata Baltica päevikut 2004. aasta festivalist ERR arhiivist:  https://arhiiv.err.ee/vaata/baltica-paevik-baltica-folkloorifestival-2004   ETV Baltica 2004 kokkuvõtvat saadet vaatas 8,6 % vaatajatest, kokku 112,3 tuhat inimest (võrdluseks: tavaline saadete vaadatavus jääb 1-3 % piiresse).  Peakorraldaja: Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu Kaaskorraldajad: Eesti Folkloori Selts Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus Maapäevade korraldustoimkonnad koostöös kohalike omavalitsustega 18.-24. juuli 2004 I was really confused, because did not understand website hosting companies best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept.
BALTICA 2004 - Kevad-suvised rahvakalendri tähtpäevad
18.-24. juuli 2004

Festival oli pühendatud Kristjan Toropi 70 sünniaastapäevale.
Festivali patroon oli EV President hr Arnold Rüütel.

XVII Rahvusvaheline Folkloorifestival BALTICA 2004 tutvustas paikkondlikult eripärast folklooripärandit selle autentsetes vormides. Suurima heakskiidu pälvisid kommenteeritud peakontserdid Sakala Keskuses, mis tõid ilmekalt esile pärimuskultuuri erinevaid liike ja regionaalseid avaldumisvorme. Tähenduslik oli festivali patrooni, Vabariigi presidendi vastuvõtt kõikidele osavõtjatele. Festivali peategelasteks olid 2560 osalejat Eestist ja 280 osalejat 10st välisriigist. Festivali külastasid CIOFF®-i vaatlejad ja Läti ning Leedu CIOFF®-i ametlikud delegatsioonid. BALTICA 2004 näitas ilmekalt rahvusliku ja rahvusvahelise folklooriliikumise elujõudu ning andis suure panuse Eesti ja tema omakultuuri tutvustamisel. Festival stimuleeris oluliselt folklooriharrastust ja teadvustas ühiskonnale, et oma rahva kultuurilise eripära hoidmine ja esiletoomine on rahvusvaheliselt tunnustatud väärtus.

 

VIDEO! Vaata Baltica päevikut 2004. aasta festivalist ERR arhiivist:

 https://arhiiv.err.ee/vaata/baltica-paevik-baltica-folkloorifestival-2004

 

ETV Baltica 2004 kokkuvõtvat saadet vaatas 8,6 % vaatajatest, kokku 112,3 tuhat inimest (võrdluseks: tavaline saadete vaadatavus jääb 1-3 % piiresse). 

Peakorraldaja: Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu

Kaaskorraldajad:
Eesti Folkloori Selts
Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus
Maapäevade korraldustoimkonnad koostöös kohalike omavalitsustega

BALTICA 2004 - Kevad-suvised rahvakalendri tähtpäevad 18.-24. juuli 2004
I was really confused, because did not understand website hosting companies best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. Maintaining website is really important, I discovered web hosting in UK companies and use truly reliable service now. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of hosting UK web companies link if you want UK hosting, araweb.co.uk is best sure bet, I believe that UK web hosting companies proves results in short time for long time benefits. Take well balanced finally, it is the place for reaping full knowledge about companies hosting web provider with couple of simple articles. Great find indeed! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |