Osavõtjad

 

Pärimuspeole Baltica on osalemas pärimuse kandjad üle Eesti kõigist maakondadest.

 

Kokku on osalejaid üle 1280 inimese, kes toovad kaasa oma jaaniaja laulud, tantsud, mängud, viies läbi õpitubasid ja etteasteid.

 

Mooste pärimuspäeval osaleb üle 340 osavõtja ehk 34 erinevat kooslust ja üksikesineja.

Eestimaa jaaniõhtute päevale on end üles andnud 36 pärimuslikku jaaniõhtut üle terve Eesti, kus on osalemas üle 40 folklooriga tegelevat kollektiivi.

Vanamõisa jaanipühale on tulemas üle 400 inimese, kes võtavad eest jaaniaja laule ja tantse ning õpetavad neid teistelegi. Kokku üle 20 erinevat folkloorirühma ja -ansamblit.

 

 

Osavõtjad
Osavõtjad
I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing which is the best web hosting companies and doing what they promise, This is the fact, that there are exellent web hosting best companies available, but they are hard to find at first place. Therefore I included about best hosting website companies note best company UK web hosting I experienced web hosting in the UK companies in most personal knowledge, therefore I know, that best offers after long story. I read about UK web hosting companies and now I know about it much more. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |