Sügisesed pärimuspäevad ERMis

Sügisesel saagikogumisajal õpime tundma taimi ja vilju läbi vanarahva käsitöö ja pärimusmuusika. Teeme mitmesugust meisterdamist, mängime erinevaid pille (väikekannel, flööt), õpime rahvalaule ja -mänge ning uurime ERMi uut näitusesaaki.

  Taimed eesti rahvapärimuses ehk sügisel on seitse söömalauda   Millal? 22.-26. oktoober 2012 kell 12.00-14.00 Kus? Eesti Rahva Muuseumi näitustemajas (Kuperjanovi 9, Tartu) Kellele? 1.-6. klassi lastele   Osavõtutasu on 3 eurot päev või 12 eurot nädal.   Laager saab teoks Eesti Rahva Muuseumi ja Tartumaa Rahvakultuuri Keskseltsi koostöös. Pärimuspäevi toetab Tartu linn. Osavõtust teatamine: es1 = 'mailto:laagr'; es2 = 'isse@gmail.com'; ts1 = 'laagrisse@'; ts2 = 'gmail.com'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');laag[No SpaM]risse@gmail.com   +372 58 115 252 Pärimuspäevad ERMis Sügisesel saagikogumisajal õpime tundma taimi ja vilju läbi vanarahva käsitöö ja pärimusmuusika. Teeme mitmesugust meisterdamist, mängime erinevaid pille (väikekannel, flööt), õpime rahvalaule ja -mänge ning uurime ERMi uut näitusesaaki. Don't let design issues cover the fact, that best hosting web companies is important for maintaining your website.
Sügisesed pärimuspäevad ERMis
Helen Kõmmus
Sügisesel saagikogumisajal õpime tundma taimi ja vilju läbi vanarahva käsitöö ja pärimusmuusika. Teeme mitmesugust meisterdamist, mängime erinevaid pille (väikekannel, flööt), õpime rahvalaule ja -mänge ning uurime ERMi uut näitusesaaki.

 

Taimed eesti rahvapärimuses ehk sügisel on seitse söömalauda

 

Millal? 22.-26. oktoober 2012 kell 12.00-14.00

Kus? Eesti Rahva Muuseumi näitustemajas (Kuperjanovi 9, Tartu)

Kellele? 1.-6. klassi lastele

 

Osavõtutasu on 3 eurot päev või 12 eurot nädal.

 

Pärimuspäevad ERMis

Sügisesed pärimuspäevad ERMis Sügisesel saagikogumisajal õpime tundma taimi ja vilju läbi vanarahva käsitöö ja pärimusmuusika. Teeme mitmesugust meisterdamist, mängime erinevaid pille (väikekannel, flööt), õpime rahvalaule ja -mänge ning uurime ERMi uut näitusesaaki.
Don't let design issues cover the fact, that best hosting web companies is important for maintaining your website. I really enjoyed reading of which is the best web hosting companies articles, because they explain those complex things in really simple terms. Website reliability depends so much on which web hosting is best for all articles about UK web hosting in araweb.co.uk website it's recognized brand with satisfying the best web hosting companies always rigorously seeking right funny part is I do not mind having more info about the best website hosting but this article site is definitely great find. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |