XVI Taaralinna taaderant

Juba 16ndat korda toimub Tartus Taaralinna taaderant. Laulma ja tantsima, muusikat kuulama, mängima, meisterdama ja mõistatama, jõudu ja osavust katsuma ning muidu lustima kutsuvad noori ja vanu Tartu koolinoored ja lasteaedade mudilased.

  Millal? 1.juuni 2013 kell 13.00 Kus? Tartu kesklinna pargis   Etteastetega esinevad Tartu Kommertsgümnaasiumi folkloorirühm Jauramid, Tartu Karlova Gümnaasiumi rahvatantsurühm, Tartu II muusikakooli kandleansambel, rahvamuusikaansambel Kaval käsi, folkloorirühm Taaderandi tähesõel, LA Kivike rahvatantsuring, LA Krõll rahvatantsurühm, LA Mõmmik Särakarud ja Vikerkarud, LA Poku Tsirgud ja Sipelgad, LA Triinu ja Taavi Päikeselapsed ja LA Tähtvere Naksitrallid.  Lisateave: Tiina Konsen projektijuht es1 = 'mailto:Tiina.&#'; es2 = 'x4b;onsen@raad.ta'; es3 = 'rtu.ee'; ts1 = 'Tiina.Ko '; ts2 = '0;sen@raad.t'; ts3 = ';artu.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');Tiin[No SpaM]a.Konsen@raad.tartu.ee 5305 9698.  Taaralinna taaderant Juba 16ndat korda toimub Tartus Taaralinna taaderant. Laulma ja tantsima, muusikat kuulama, mängima, meisterdama ja mõistatama, jõudu ja osavust katsuma ning muidu lustima kutsuvad noori ja vanu Tartu koolinoored ja lasteaedade mudilased. I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing what is the best web hosting and doing what they promise,
XVI Taaralinna taaderant
Tiina Konsen
Juba 16ndat korda toimub Tartus Taaralinna taaderant. Laulma ja tantsima, muusikat kuulama, mängima, meisterdama ja mõistatama, jõudu ja osavust katsuma ning muidu lustima kutsuvad noori ja vanu Tartu koolinoored ja lasteaedade mudilased.

 

Millal? 1.juuni 2013 kell 13.00

Kus? Tartu kesklinna pargis

 

Etteastetega esinevad Tartu Kommertsgümnaasiumi folkloorirühm Jauramid, Tartu Karlova Gümnaasiumi rahvatantsurühm, Tartu II muusikakooli kandleansambel, rahvamuusikaansambel Kaval käsi, folkloorirühm Taaderandi tähesõel, LA Kivike rahvatantsuring, LA Krõll rahvatantsurühm, LA Mõmmik Särakarud ja Vikerkarud, LA Poku Tsirgud ja Sipelgad, LA Triinu ja Taavi Päikeselapsed ja LA Tähtvere Naksitrallid. 


Lisateave:

Tiina Konsen

projektijuht

5305 9698. 

Taaralinna taaderant

XVI Taaralinna taaderant Juba 16ndat korda toimub Tartus Taaralinna taaderant. Laulma ja tantsima, muusikat kuulama, mängima, meisterdama ja mõistatama, jõudu ja osavust katsuma ning muidu lustima kutsuvad noori ja vanu Tartu koolinoored ja lasteaedade mudilased.
I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing what is the best web hosting and doing what they promise, We controlled which web hosting is best and acknowledge trustworthiness of their technical systems. No need to invent bicycle, therefore just neutral piece of writing website hosting companies best, insight read website there I am confident, that best hosting website companies is one of the best servers mostly for long time use. I used web hosting in UK companies for myself and suggest also for you. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |