XX Rahvusvaheline Folkloorifestival BALTICA 13.-17. juuli 2007

XX Rahvusvaheline Folkloorifestival BALTICA 13.-17. juuli 2007

Tallinnas, Harjumaal, Hiiumaal, Jõgevamaal, Järvamaal, Põlvamaal, Pärnumaal, Tartumaal ja Viljandimaal

Juhtmõte: RING
Pühendatud Baltica festivalide 20. aastaringile

Kosmogoonilise ja sakraalse sümbolina tähendab ring kõiksust, täiust ja püsivust, lihtsust ja tühjust, piiritletut ja lõpmatut, tekkimis- või loomisseisundis maailma. (Eesti Entsüklopeedia 8 köide, 1995)

Elav pärimuskultuur on loomisseisundis lõpmatus, mis väljendab inimese, looduse ja kogu maailma kooslust, samuti viitab tasandilisele kujundile– ringjoon (Sõõr), mis on ringmängude põhiliseks liikumisjooniseks. Teema võimaldab igas vanuserühmas loominguliselt läbi laulude, tantsude ja pillilugude edasi kanda esivanemate väärtuslikku pärandit. Folkloorikavades leiavad väljendust inimene ja tema suhted ümbritsevaga, nt eluring, perering, sõprusring, mänguring, tantsuring, aastaring, ajaring, päikesering jne. Ring võib tähendada ka seda mõju, mis tekib kivi vette heitmisel – tekivad üksteise järel üha laienevad ringid. Iga inimene oma mõtestatud tegudega tekitab ringikujulisi liikumisi, mis muudavad maailma. Juhtmõte leiab kasutamist ka festivali kujunduses ja kontsertide lavastuslikus kontseptsioonis.


Peakorraldaja
Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu

Kaaskorraldajad
Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus
Eesti Folkloori Selts
Tallinna Kultuuriväärtuste Amet
Maapäevade korraldustoimkonnad koostöös kohalike omavalitsustega

XX Rahvusvaheline Folkloorifestival BALTICA 13.-17. juuli 2007
When looking for excellent service and expert advice web hosting best companies offers outstanding possibilities. It's definitely first-class service they provide web top hosting companies and that is what makes them outstanding in the field. They have more in one page than others have in five written on topic best hosting website companies note top web hosting I read it all and understood which web hosting UK companies fully. Their clear understanding for my websites are all up now and are not breaking down. therefore web hosting in the UK companies really matters, whatever they say! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |